O mnie

img

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Od niemal 10 lat zajmuję się bioterapią. Jestem dyplomowanym Bioenergoterapeutą i Mistrzem Reiki. W mojej praktyce bioterapeutycznej stosuję zabieg mesmeryczny oraz autorską metodę oczyszczania „Bioplazmy” wg Vladimira Duriny.

Mesmeryzm – to starsza nazwa bioterapii czy bioenergoterapii – tradycyjnego systemu terapeutycznego opartego na istniejącym w przyrodzie fluidzie uniwersalnym, który w postaci tzw. „Magnetyzmu zwierzęcego”, „Prany”, „Bioenergii”, czy „Bioplazmy” emanuje z człowieka, reguluje układ nerwowy, przywraca witalność i prawidłową równowagę oraz harmonię organizmu.

Wykorzystuję również nowoczesną metodę oceniania potencjału energetycznego organizmu za pomocą pomiaru najnowszym Aparatem Mora® MV; przeprowadzam nim również terapie: antyalergiczne, odczulające, przeciwbólowe, psychosomatyczne, aktywizujące limfę i wiele innych.

Zakłócenia w polu energetycznym (bioplazmie) człowieka z biegiem czasu prowadzą do powstania różnych dolegliwości. Wszystko, co dzieje się na poziomie emocjonalnym i mentalnym, powoduje określony efekt energetyczny w ciele eterycznym (tzw. sobowtórze – chyba każdy słyszał o bólach „fantomowych”). To z kolei wpływa w sprzężeniu zwrotnym na ciało fizyczne. Większość z nas rejestruje zmiany na poziomie fizycznym, bez świadomości, że mogą być symptomami zaburzeń ciała eterycznego.

Dla szybszego postępu terapeutycznego w przypadku wyczerpania psychofizycznego, zaburzeń energetycznych, zastoju limfatycznego, przewlekłego zmęczenia, różnego rodzaju bólu stosuję jednocześnie obie metody tj. zabieg Mesmeryczny, oczyszczanie bioplazmy i terapie Aparatem Mora® MV.